Petek Temizleme

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (28 Oy, ortalama puan:4,89 5)
Loading...

Petek bakımı ve petek temizliği

Kullandığınız kaloriferli peteklerin bakım zamanının gelip gelmediğini bilmeniz sizin için avantaj olacaktır. Örneğin: Kullandığınız peteklerin yanma etkisinin ve performansının eskiye nazaran düşük olduğunu düşünüyorsanız ve bununla ilgili şikayetler baş göstermeye başladıysa bu, radyatörler ve tesisat borularının içinde tıkanma olduğunu anlamına gelmektedir. Peteklerin ısınmama sebebi, kullanan insanların bir çoğunun tesisat temizliği ve petek temizliği yaptırmadıklarından dolayı meydana gelmektedir. Kombi bakımına nispeten Petek bakımının ihmal edilmekte ve bu yüzden petek sıkıntıları yaşanmaktadır.

Petek temizleme cihazı

Petek temizleme cihazı sayesinde peteklerin içerisinde oluşan, kirler, paslar ve biriken tortular kısa sürede temizlenmektedir.

  Petek temizliği nasıl yapılır

Petekler ne zaman temizlenmeli

  • Kombi filtresinin devamlı tıkanması durumu,
  • Peteklerin yarıdan aşağısının, yarısının ya da peteklerin sadece altının yanmıyor olması,
  • Kombi ayarlarından dereceyi yükseltmenize rağmen peteklerin hiç ısıtmıyor olması
  • Kombinin kirlenmeden dolayı sık sık bozulması, arıza yapması
  • Kalorifer peteklerinin uzun süredir temizlenmemesi

Kombi bakımı, petek bakımı ve petek temizliği yaptırma zamanınızın geldiğini göstermektedir. Bir diğer önemli husus, petekler az ısınmaya başladığında kombi sıcaklığını yükseltmek yapılan yanlışlardan birisidir. Bunun sonucunda, doğalgazın harcanarak çok yakılması ve peteklerin istenildiği ölçüde ısınmaması meydana gelecektir.Tabi ki bu faturalarınıza da yansıyacaktır. Hem daha az ısınacak hem de kombiyi çok açtığınızdan dolayı yüksek rakamlar ödemenize sebep olacaktır.

Petek Temizleme Fiyatları

Petek temizliğinin fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu fiyatların değişme sebebi, petek sayılarına ve petek tiplerine göre değişir. Teknolojik cihazlarımızla ve kimyasal maddelerimizle ısınmayan peteklerinizi temizleyip, en iyi performansı vermesini sağlamaktayız. Petek temizliğinde İstanbul’daki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz

Peteklerim neden ısınmıyor?

Petek temizliği öncesiSorunun ne olduğunu sitemiz üzerindeki canlı hizmetimiz aracılığıyla ya da bizi arayarak probleminizi anlatabilirsiniz. Sorununuzun tespitine uygun bilgilendirmeleri ve çözümler alternatif yöntemlerimizi size anlatalım. Petek temizleme fiyatları hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul’da tüm ilçelere cihazla petek temizleme konusunda hizmet vermekte ve sorunları çözmekteyiz. Petek bakımı ve temizliği hiç arka plana atılmayacak kadar önemli ve değerlidir. Petek Temizleme yaptırmadığınız durumlarda birçok sorun baş gösterecektir. Bunlarda size geri dönüş olarak daha az ısınma ve daha fazla fatura ödemenize sebebiyet verecektir.

Petek Temizleme kimi zaman verim alamama durumunda istense de bilinçli kullanıcılar her yıl düzenli olarak petek temizliği yaptırmaktadırlar. En çok görülen sorun olarak ise peteklerin kısmi olarak belirli bölümlerinin ısınıp belirli bölümlerinin ısınmamasından şikayet gelmektedir.

Petek temizleme işlemi sonrasıMega Tesisat olarak İstanbul ilçeleri ve tüm semtlerinde petekleriniz için uzmanlarımız eşliğinde temizleme, yıkama ve bakım hizmeti vermektedir. Petekler için gerekli tüm müdahaleler ekibimiz uzmanlığında gerçekleşmektedir. Tıkanma, pas, toru, balçık oluşumları tamamen peteklerin içinin yıkanması ile ortadan kalkmaktadır. Yapılan bu işlem 30-50 dakika aralığında sürmektedir. Yinede bu süre petek adetlerinin sayısı ile doğru orantılıdır.

Haftanın her günü sahada olan ekiplerimiz sizden Petek Temizleme talep gelmesi durumunda aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde servis sağlamaktadır. Haftanın her günü bizlerden servis ve bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Petek temizleme kimyasalı ile ilgili makalemizi okudunuz mu?

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir