Tuvalet Tıkanıklığı Açma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (22 Oy, ortalama puan:4,95 5)
Loading...

Tuvaletler Neden Tıkanır?

Tuvalet gider borularının doğru eğimde olmaması, tuvalet ve klozete atılan suda erimeyen tuvalet kağıtları, yine tuvalete atılan sert veya büyük cisimler (sünger, kadın pedi, el bezi, ıslak mendil vb.), tadilat sürecinde gidere kaçan ya da dökülen harçlar tuvalet ve kolzet tıkanıklığına neden olmaktadır. Bu sebeplerin yanı sıra rögar ve gider borularında tıkanıklık olduğu taktirde uzman birinden mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklığı yaşanan yerler ise genellikle müstakil evlerde ya da bodrum ve bahçe katlarındaki dairelerde sıklıkla görülmektedir.

Tuvaletten Kokular Geliyor

Tuvalet giderlerindeki sıkışmış cisimler yüzünden gider borusunun tıkanır. Arkasından gelen her şeyi bir alanda toplaması yüzünden tıkanıklık büyür ve pis sular taşarak geri tepmeler yaşanır. Bu tepmeler sifonun çekilmesiyle beraber tuvaletten hem pis lögar kokusu gelir hem de taşmalar meydana gelebilmektedir.

Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklıklarını açmak için kimyasal ilaçlarlar kullanılabilir. Fakat bu tür kimyasal ürünler tıkanıklığı gidermiyorsa profesyonel bir tesisat ekibinden yardım alınması gerekmektedir. Tıkanmış tuvaletlerin eski tesisat yöntemleriyle açılması biraz zorlu olacağı gibi zaman açısından da dezavantajlıdır.
Tıkanmış tuvaletlerin açılması modern kameralı cihazlar sayesinde daha da kolay halde gelmeye başladı. Eski yöntemlerden ziyade teknolojik cihazların kullanımı, tıkanan tuvaleti ve tıkalı boruları kırıp dökmeden tıkanıklığın açılmasını sağlamaktadır. Kameralı robot cihazlarla tuvalet tıkanıklıklarının açılması, tadilat süreci yaşatılmadan, etrafa zarar verilmeden kısa sürede tıkanıklık açılıp giderilir. Bu yöntem hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de diğer yöntemlerden daha az maliyetle gerçekleşmektedir.

Kameralı ve Robot Cihazlarla Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

  • Tıkanıklık konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızda kısa sürede adrese ulaşmaktayız.
  • Tuvalet tıkanıklığı nedenini kameralı cihazlarımızla görüntüleyip tespit etmekteyiz.
  • Tıkanıklık sorunu bulunduktan sonra makineye bağlanan teknolojik robot cihazlarla tuvalet gideri ya da klozet gideri açılır.
  • Kontrol amaçlı kameralı cihazlarla gider içi görüntülenir ve temizlenerek sorun tamamen ortadan kaldırılır.

Mega Tesisat olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hızlı ve kısa sürede tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı konusunda kameralı robot cihazlarla kırmadan zarar vermeden hizmet vermekteyiz.

Lavabo tıkanıklığı açma ile ilgili makalemizi okudunuz mu?

1 Yorum

  • Hasan

    Tuvaletlere ne kadar peçete atmayın, Peçeteleri kovaya atın gibi uyarılar yazsakta insanlar kullandıkları peçeteleri tuvalete atıyor ister istemez tıkanıyor bu yüzden sık sık arıyor ve destek alıyoruz teşekkürler.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir