Mega Tesisat

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (42 Oy, ortalama puan:4,95 5)
Loading...

İstanbul Mega Tesisat

İstanbul Tesisat Servisi

Mega Tesisat olarak 11 yıldır profesyonel ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize İstanbul'da tüm ilçelere su tesisat servisi konusunda hizmet veriyoruz. Mega Tesisat kurulduğu günden bugüne su tesisatları, gider tıkanıklıkları, su kaçağı tespit ve petek temizleme üzerine kaliteli ve nitelikli servis olanağı sağlamaktadır. 2005 den buyana çizgimiz hiç değişmedi, misyon ve vizyonumuz için öncelikle müşteri mağduriyeti yaratmadan kesin sonuca giden çözümler üretmek birinci hedefimiz olmuştur.

Bizi uzun yıllardır tercih eden tüm müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz. Mega Tesisat bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada aynı kalitede hizmet anlayışı ile daire ve iş yeri sahiplerine sıhhi problemlerinde en yakın firma olacaktır. Sunduğumuz tesisat çözümlerini teknolojik özel cihazlarımızla destekliyor ve problemin çözümünde hızlı ve etkili imkanlar sunuyoruz.

1 Yorum

  • Mehmet emin durmuş

    dairmizde yıllardır duvarlarımızda rutubetlenme ve ıslaklıklar meydana gelmekteydi bir kaç tesisatçı çağırdım musluk dibinden veya derz aralarından diyerek hep beni bekleterek servis ücreti alıp gittiler daha sonra bende İnternet ten kurumsal bir firma arayışı içine girdim ve mega tesisatı buldum son derece güler yüzlü ekibi ve profesyonel cihazlarıyla bana dairede olan kaçağın yerini tespit ettiler üstelik 100 TL alıp sorunumu çözdüler çok teşekkür ederim çok memnun kaldım sizden iyi günler soranlara kesinlikle tavsiye edeceğim sizi

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir